Vi som jobbar i Stockholm

Bo Edström

Bo Edström

Tel: 08-714 54 32

E-post:edstrom@bedsab.se

Marianne Forsberg

Fakturering och registervård

Marianne Forsberg

Tel: 08-714 54 39

E-post:mafo@bedsab.se

mariana

Marknadsföring

Mariana Cessan Wilhelmsson

Tel: 08-714 54 33

E-post:mace@bedsab.se

tedde

Försäljningschef

Tedde Lindholm

Tel: 08 - 714 54 38

Mob: 070-567 15 14

E-post: tedde.lindholm@bedsab.se

Ludvig

Distriktsäljare

Region Norr

Ludvig Ulgemo

Mob: 070-614 54 32

E-post: ludvig.ulgemo@bedsab.se

tomas

Försäljning

Tomas Hedin

Tel: 08 - 714 54 35

E-post:hedin@bedsab.se

Lagerchef

Ali Raza

Tel: 073-402 63 45

E-post: raza@bedsab.se

dick

Besiktning/Försäljning

Dick Sandström

Tel: 08 - 714 54 30

Mob: 070-657 54 30

E-post: sandstrom@bedsab.se

Gabriel

Verkstad / Lager

Gabriel Kella

Tel: 08 - 447 13 65

E-post: lagret@bedsab.se

Thiago

Verkstad / Lager

Thiago Cirillo Ferreira E Silva

Tel: 08 - 714 54 30

E-post:lagret@bedsab.se

Peter

Kvalité och miljöansvarig

Peter Lennmark

Tel: 08-447 13 61

E-post:lennmark@bedsab.se

annika

Ekonomi

Annika Karlman

Tel: 08-714 54 31

E-post: annika.karlman@bedsab.se

bedsab

Inköpsansvarig

Keith Åhlgren

Tel: 08-714 54 37

Mob: 073-404 40 81

E-post: keith.ahlgren@bedsab.se

 Mikael

Distriktsäljare

Region Syd

Mikael Laitinen

Mob: 070-614 54 30

E-post: laitinen@bedsab.se

tommy

Försäljning

Tommy Sundevall

Mob: 072-388 77 70

E-post: sundevall@bedsab.se

Henry

Försäljning

Henry Uitti

Tel: 08 - 714 54 34

E-post:henry@bedsab.se

wojchiech

Uthyrning / Sevicetekniker / Skyddsombud

Wojciech Belowski

Tel: 08 - 447 13 68

E-post: wojciech@bedsab.se

Jim

Verkstad / Lager

Jim Bodemark

Tel: 08 - 714 54 30

E-post:lagret@bedsab.se

Ali

Verkstad / Lager

Ali Ahmad Zahedi

Tel: 08 - 447 13 66

E-post: ali.zahedi@bedsab.se

bedsab

Verkstad / Lager

Christoffer Lööf

Tel: 08 - 714 54 30

E-post:christoffer.loof@bedsab.se