Obs! Du måste tillåta att cookies sparas för att denna webbplats skall fungera som avsett.

Vi som jobbar i Stockholm

Viktor Edström

VD
Viktor Selander Edström
Tel: 08-714 54 36
E-post:vse@bedsab.se

Bo Edström Bo Edström
Tel: 08-714 54 32
E-post:edstrom@bedsab.se
Marianne Forsberg Fakturering och registervård
Marianne Forsberg
Tel: 08-714 54 39
E-post:mafo@bedsab.se
Michael Milanius Försäljning
Mikael Laitinen
Tel: 08 - 714 54 30
Mob: 070-614 54 30
E-post: laitinen@bedsab.se
tomas Försäljning
Tomas Hedin
Tel: 08 - 714 54 35
E-post:hedin@bedsab.se
mace Marknadssupport
Mariana Cessan Wilhelmsson
Tel: 08-714 54 33
E-post:mace@bedsab.se
dick Besiktning/Försäljning
Dick Sandström
Tel: 08 - 714 54 30
Mob: 070-657 54 30
E-post: sandstrom@bedsab.se
Gabriel

Verkstad / Lager
Gabriel Kella
Tel: 08 - 447 13 65
E-post: lagret@bedsab.se

Wojciech

Uthyrning / Sevicetekniker / Skyddsombud
Wojciech Belowski
Tel: 08 - 447 13 68
E-post: wojciech@bedsab.se

Helena Verkstad / Lager
Helena Lagerholm
Tel: 08 - 714 54 30
E-post:lagret@bedsab.se
Peter Kvalité och miljöansvarig
Peter Lennmark
Tel: 08-447 13 61
E-post:lennmark@bedsab.se
inkop Inköpsansvarig
Catharina Ström
Tel: 08-714 54 30
E-post: strom@bedsab.se
 annika karlman

Ekonomi
Annika Karlman
Tel: 08-714 54 31
E-post: annika.karlman@bedsab.se

sundevall Försäljning
Tommy Sundevall
Tel: 08 - 714 54 30
Mob: 072-388 77 70
E-post:sundevall@bedsab.se
Henry

Försäljning
Henry Uitti
Tel: 08 - 714 54 34
E-post:henry@bedsab.se

ludvig

Försäljning
Ludvig Ulgemo
Tel: 08 - 447 13 60
Mob: 070-614 54 32
E-post: ludvig.ulgemo@bedsab.se

robert

Försäljning
Robert Andersson
Tel: 08 - 447 13 63
E-post: robert.andersson@bedsab.se

Ali Verkstad / Lager
Ali Ahmad Zahedi
Tel: 08 - 447 13 66
E-post: ali.zahedi@bedsab.se
jim Verkstad / Lager
Jim Bodemark
Tel: 08 - 714 54 30
E-post:lagret@bedsab.se
Thiago

Verkstad / Lager
Thiago Cirillo Ferreira E Silva
Tel: 08 - 714 54 30
E-post:lagret@bedsab.se