Obs! Du måste tillåta att cookies sparas för att denna webbplats skall fungera som avsett.

Vi som jobbar här

Bo VD
Bo Edström
Tel: 08-714 54 32
Mob: 070-581 83 31
E-post:edstrom@bedsab.se
viktor Platschef/Försäljningschef
Viktor Selander Edström
Tel: 08-714 54 36
Mob: 073-036 99 97
E-post:vse@bedsab.se
Marianne Fakturering och registervård
Marianne Forsberg
Tel: 08-714 54 39
E-post:mafo@bedsab.se
Mikael Försäljning/Utbildning
Mikael Laitinen
Tel: 08 - 714 54 30
Mob: 070-614 54 30
E-post: laitinen@bedsab.se
tomas Försäljning
Tomas Hedin
Tel: 08 - 714 54 35
E-post:hedin@bedsab.se
mace Marknadssupport
Mariana Cessan Wilhelmsson
Tel: 08-714 54 33
E-post:mace@bedsab.se
dick
Besiktning/Försäljning
Dick Sandström
Tel: 08 - 714 54 30
Mob: 070-657 54 30
E-post: sandstrom@bedsab.se
Johannes Verkstad / Lager
Skyddsombud
Johannes Malmqvist
Tel: 08 - 447 13 64
E-post: malmqvist@bedsab.se
Wojciech Uthyrning
Servicetekniker
Wojciech Belowski
Tel: 08 - 447 13 68
E-post: wojciech@bedsab.se
Helena Verkstad / Lager
Helena Lagerholm
Tel: 08 - 714 54 30
E-post:lagret@bedsab.se
Peter Kvalité och miljöansvarig
Peter Lennmark
Tel: 08-447 13 61
E-post:lennmark@bedsab.se
inkop Inköpsansvarig
Catharina Ström
Tel: 08-714 54 30
E-post: strom@bedsab.se
 Marie

Ekonomi

Marie Edlund
Tel: 08-714 54 31
E-post:marie@bedsab.se

sundevall Försäljning
Tommy Sundevall
Tel: 08 - 714 54 30
Mob: 072-388 77 70
E-post:sundevall@bedsab.se
Henry Försäljning
Henry Uitti
Tel: 08 - 714 54 34
E-post:henry@bedsab.se
per Logistik och produktionsansvarig
Per-Ivar Hols
Tel: 08 - 4471363
E-post:per-ivar@bedsab.se
Ali Verkstad / Lager
Ali Ahmad Zahedi
Tel: 08 - 447 13 66
E-post: lagret@bedsab.se
jim Verkstad / Lager
Jim Bodemark
Tel: 08 - 714 54 30
E-post:lagret@bedsab.se